Reklamace

 

POSTUP PŘI REKLAMACI ZBOŽÍ 

Informujte se o legálních postupech v reklamačním řádu (níže pod tímto postupem, kde jsou uvedená práva a povinnosti jak prodávajícího, tak kupujícího.

 1. Vyskytne-li se u zakoupeného zboží závada, má zákazník právo tuto vadu reklamovat. O reklamaci nás informujte hned e-mailem. Za vadu je považována např. změna vlastností zboží, jež je zapříčiněna použitím nevhodného nebo nekvalitního materiálu, nedodržením výrobní technologie nebo nevhodného konstrukčního řešení. Za vadu nelze považovat změnu vlastnosti zboží, která vznikla v průběhu záruční doby v důsledku jeho opotřebení, nesprávného používání, nedostatečné nebo nevhodné údržby, v důsledku přirozených změn materiálů, z nichž je zboží vyrobeno, v důsledku jakéhokoliv poškození uživatelem či třetí osobou nebo jiného nesprávného zásahu.
 2. Reklamované zboží vyčistěte a ujistěte se, že je hygienicky nezávadné.

  Zboží zabalte tak, aby při přepravě nedošlo k jeho dalšímu poškození. Do balíčku nejlépe přidejte reklamační list, kopii faktury, případně napište na papír jméno a číslo objednávky. Balíček neposílejte na dobírku. Taková zásilka nebude převzata. Zboží odešlete do naší kanceláře na adrese:

  Tallguys s.r.o.,
  Třída Tomáše Bati 3224/57,
  Zlín, 760 01
  ,

  +420 739 388 725

  nebo

  zabalené zboží zašlete Zásilkovnou "Na adresu / Domů". Pokud balíček přijde na výdejní místo, nemůžeme všechny obcházet a balíček nebude převzat.

 3. Informujte nás na email "reklamace@tallguys.cz" o odeslání. Ať víme, že je zásilka na cestě.
 4. Záruční doba na zboží je 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží. POZOR! Záruční doba NENÍ životnost zboží.
  Reklamace se nevztahují na závady způsobené nesprávným použitím a opotřebením neodpovídajícím způsobem.  
 5. Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění. Pověřený pracovník může v odůvodněných případech se zákazníkem dohodnout lhůtu delší. 

Odkaz na reklamační řád:

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Odkaz na reklamační list:

REKLAMAČNÍ LIST

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.