Kariéra

PRACOVNÍ POZICE

O NÁS

TallGuys je malá rostoucí firma, která vznikla v roce 2021 ve Zlíně.

V TallGuys oblékáme nejenom dlouhány/nky, ale všechny ty, co se snaží mířit vysoko.

Panuje u nás otevřenost, upřímnost a obklopuje nás přátelské prostředí mladých a cílevědomých lidí.

KOHO HLEDÁME

Normálně i nadprůměrně vysoké lidi do našeho core týmu.

Všechny, kteří chtějí posouvat svoje hranice jak v osobním, tak pracovním životě.

Zkušené a multifunkční osoby s pozitivní energií pro vybudování úspěšné evropské značky.

Motivované členy týmu, co chtějí chodit do práce, která je baví i naplňuje a deadliny jsou pro ně alfa - omega.

Koukni na aktuální nabídky práce a jestli chceš mířit vysoko, tak se nám ozvi!

PR & SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Náplň tvé práce:

• Vytváření příspěvků & správa sociálních sítí - primárně IG a FB, ale i TikTok a YT.
• Příprava a plánování newsletterů.
• Tvorba textů na web a na reklamu,
• Komunikace s médii i domlouvání spoluprací.
• Komunikace se zákazníky (recenze a komentáře na sociálních sítích).
• Příprava pokladů a moodboardů pro kampaně.
• Asistence při focení a natáčení pro sociální sítě, web i kampaně.

Co nabízíme?

• Práci v rozrůstající se firmě s oblečením.
• Přátelské prostředí a úzkou spolupráci při budování značky.
• Částečně možnost pracovat z HO.

Co bys měl/a splňovat?

• Psát skvělé a chytlavé texty.
• Zkušenost se správou sociálních sítí.
• Samostatnost, kreativita a hlavně spolehlivost.
• Skvěle ovládat Canvu a alespoň v základu Photoshop.
• Sledovat trendy na sociálních sítích i v (udržitelné) módě.
• Nebát se přicházet s novými nápady a překonávat výzvy.
• Být všestranný/á a rád/a pomoct i s jinými úkoly.

Úvazek: Plný nebo zkrácený úvazek, IČO - smlouva o spolupráci
Místo práce: Třída Tomáše Bati 3224/57, Zlín
Nástup: Co nejdříve.

V případě zájmu zašli svůj životopis na spoluprace@tallguys.cz a klidně připiš něco navíc.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ - B2B

• Rozvoj našeho obchodu k B2B zákazníkům - firemní oblečení, merch,..
• Akvizice nových odběratelů a prodejců naší značky v oblasti módy.
• Navazování partnerství s dalšími značkami, concept story a obecné vyhledávání obchodních příležitostí pro rozvoj naší značky.

• Práci pro rozrůstající se značku s oblečením.
• Spolupráci externě na IČO, případně zkrácený úvazek nebo individuálně.
• možnost plánovat si práci dle svých potřeb a způsobilosti.
• finanční ohodnocení závislé pouze na tvých výsledcích a zkušenostech - bez limitů.

• Zkušenosti na pozici obchodního zástupce.
• Komunikativnost, pozitivní přístup a energii.
• Organizační schopnosti.
• Řidičský průkaz a vlastní auto.
• Angličtina na komunikativní úrovni výhodou.

Úvazek: Spolupráci externě na IČO, případně zkrácený úvazek nebo individuálně.
Místo práce: Práce je převážně na dálku, případně čas od času ve Zlíně.

CONTENT CREATOR - fotograf, kameraman & editor

• Příprava obsahu pro sociální sítě.
• Vlastní focení/natáčení obsahu pro sociální sítě nebo web.
• Výběr vhodných modelů, lokací a mít na starosti produkční část natáčení.
• Post produkční činnost -úprava fotografií, střih videí a tvorbu reklam,

• Zajímavé projekty, kde se budeš moct velmi kreativně vyřádit
• Spolupráci externě na IČO, případně zkrácený úvazek.

• Mít cit pro detail a estetiku.
• Orientaci na sociální sítě, sledování trendů.
• Fotografické a video produkční zkušenosti (ideálně lepší než šéf).
• Ovládat programy jako je: Adobe Photoshop, Lightroom.
• Ovládat programy jako je: Adobe Premiere Pro / Davinci Resolve.

Úvazek: Spolupráci externě na IČO, případně zkrácený úvazek.
Místo práce: Práce je částečně možná i na dálku, podmínkou je se pravidelně potkávat ve Zlíně

NAPIŠ NÁM

Nabídky na pracovní pozici pošli na email: spoluprace@tallguys.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.